W tym blogu chciałam zebrać wszelkie informacje o włóczkach, nitkach, kordonkach, mulinach itp. używanych do róznych typów robótek ręcznych. Proszę wszystkich o pomoc i zamieszczanie recenzji, komentarzy pod opisami włóczek. W recenzji proszę zawierać informacje, o jakości wyrobów z danej włóczki, użytkowaniu, stosunku cena jakość, czy warto ją nabyć itp.
Blog > Komentarze do wpisu
Jak wyszukać włóczkę

Jeśli chcemy odnaleźć opis danej włoczki możemy to zrobić na cztery sposoby:

Korzystając ze spisu alfabetycznego

Z lewej strony w folderze zakładek "Ważne, organizacyjne" odnajdujemy zakładkę z alfabetycznym spiem, klikamy, otwiera nam się spis, wyszukujemy żądaną włóczkę po nazwie.

Korzystając ze znajomości składu

Jeśli znamy przybliżony skład/rodzaj włóczki, szukamy jej po składzie, na górze znajdują się kategorie, wystarczy kliknąć w wybraną, otworzą się wszystkie recenzje z danej kategorii.

Uwaga: włóczka o składzie mieszanym znajdować się może w jednej z kategorii, zawierającej jej składniki, generalnie raczej w tej, którego składnika ma więcej.

Przykład:

Szukamy włoczki o składzie 70 proc. bawełna, 30 proc. wiskoza. Najprawdopodobniej będzie ona w kategorii "włoczka z bawełną", bo zawiera przewagę bawełny.

Wyszukać według producenta

Z lewej strony klikamy w "Spis według producentów", nazwy producentów ułożone są alfabetycznie.

Korzystając z wyszukiwarki

Można wpisać szukane hasło w oknie wyszukiwarki, po lewej stronie.

 

środa, 04 lipca 2007, kasiaba1

Polecane wpisy

  • Banner

    Na prośbę truscaveczki (dziękuję, pomysł bardzo ciekawy) wyprodukowałam banner, który można wstawić do swojego bloga, przynajmniej mam taką nadzieję, bo komplet

  • Mała rocznica :)

    Blog dzisiaj kończy miesiąc. Drobne podsumowanie: Opisałam 72 włóczki/nici, 20 producentów. Odwiedzający zamieścili 82 komentarze. Wejść do bloga- prawie 480

  • Drobna zmiana

    Od dzisiaj blog będzie się otwierał domyślniew kategorii "informacje". Aby zobaczyć opisy włóczek można kliknąć kategorię" wszystkie ", na g