W tym blogu chciałam zebrać wszelkie informacje o włóczkach, nitkach, kordonkach, mulinach itp. używanych do róznych typów robótek ręcznych. Proszę wszystkich o pomoc i zamieszczanie recenzji, komentarzy pod opisami włóczek. W recenzji proszę zawierać informacje, o jakości wyrobów z danej włóczki, użytkowaniu, stosunku cena jakość, czy warto ją nabyć itp.
Blog > Komentarze do wpisu
Mała rocznica :)

Blog dzisiaj kończy miesiąc.

Drobne podsumowanie:

Opisałam 72 włóczki/nici, 20 producentów.

Odwiedzający zamieścili 82 komentarze.

Wejść do bloga- prawie 4800.

Dziękuję i proszę o jeszcze.

PS. W prezencie "urodzinowym" narysowałam coś na kształt logo bloga (to ten pomarańczowy kłębek na górze ;)), zmieniłam też odrobinkę jego wygląd. Wszystkie zdjęcia i rysunki w blogu, zrobione przeze mnie będą oparzone taką etykietką jak pokazana powyżej.

sobota, 04 sierpnia 2007, kasiaba1

Polecane wpisy

  • Banner

    Na prośbę truscaveczki (dziękuję, pomysł bardzo ciekawy) wyprodukowałam banner, który można wstawić do swojego bloga, przynajmniej mam taką nadzieję, bo komplet

  • Drobna zmiana

    Od dzisiaj blog będzie się otwierał domyślniew kategorii "informacje". Aby zobaczyć opisy włóczek można kliknąć kategorię" wszystkie ", na g

  • Kochane moje...

    Zaledwie kilka dni istnienia bloga i ponad 800 wejść :) Dziękuję. I ponawiam ogromną prośbę . Ten blog nie będzie miał sensu bez recenzji :( Ja ze swej strony

Komentarze
2007/08/21 17:19:25
Kupiłam na wakacjach włóczkę w Aniluxie nazywa się etiuda, nie znalazłam jej wśród włóczek , jej skład to bawełna, wiskoza, polyamid , czy robiłaś coś z niej jak się sprawuje?
-
2007/08/21 17:47:23
Nie robiłam nic z tej włóczki, jedyne co mogę zrobić to ddać ją do bloga, co już zresztą uczyniłam- może ktoś napisze recenzję.
-
2007/10/02 11:15:11
Kasiu, a może zrobisz jeszcze taki malutki bannerek bloga, żeby można go było sobie wklejać do sygnaturek czy na własny blog wstawić? Powiedzmy 3 cmx1cm?